Варіанти доставки вантажів з Шрі Ланки

Кожна доставка вантажу має унікальні цілі, що вимагають мультимодальні схеми вантажоперевезень. Розташування Шрі-Ланки в Індійському океані дає нам доступ і близькість до безлічі партнерів по всьому світу, які спеціалізуються на різних видах транспорту, допомагаючи організовувати швидку і надійну доставку вантажу з Шрі Ланки в Україну.

Вам більше не потрібно використовувати різних постачальників кожного етапу управління ланцюгами поставок. Ми не тільки надаємо повітряні і океанські експедиційні рішення, ми пишаємося нашою здатністю перевозити ваш вантаж до кінцевого пункту призначення в Україні, надаючи внутрішні логістичні послуги вже більше 10 років.

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

  Авіадоставка з Шрі Ланки

  Коли час є найважливішим фактором вашої доставки, наша служба авіадоставки вантажів в Україну – ваш кращий варіант. Завдяки нашим досвідченим перевізникам, які охоплюють майже весь світ, ми можемо доставити ваш вантаж в обраний вами пункт призначення з ефективністю і високим рівнем безпеки. Після швидкого транзиту ви гарантовано зможете очистити свій вантаж протягом декількох годин, економлячи ще більше часу.

  Доставка вантажів морем

  Коли вам потрібно перевозити великий обсяг вантажу за нижчою ціною, наші морські вантажні перевезення – ваш кращий вибір. Ми наділені сильною партнерською мережею по всьому світу, ми можемо надати вам широкий спектр послуг, включаючи консолідацію вантажів і консолідацію декількох країн. Будучи стратегічно розташованим в Шрі-Ланці, ми можемо запропонувати ефективну транспортну доставку вантажів з Шрі Ланки в Україну.

  Митне оформлення

  Якщо ви замовили міжнародні брокерські послуги в PVL group, вам нема про що турбуватися. Будь то через наших партнерів в брокерської діяльності або через наші власні внутрішні брокерські послуги, наша глобальна команда підготовлених фахівців може подбати про будь-якому процесі митного оформлення з використанням найсучасніших технологій в партнерстві з кожним державним агентством.