РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ВАНТАЖУ

  Таможенное оформление грузов от PVL Group

  Ми доставляємо митні товари з будь-яких країн Європи, США, Канади, Китаю і Азії, оформимо всі необхідні інформаційні папери. Компанія PVL-Group виконує зобов’язання в найкоротші терміни, обговорюючи всі аспекти з замовником. Найчастіше ми виконуємо роботу в період від 4 до 14 днів. Такі терміни залежать від виду вантажу та його місцезнаходження. Крім цього, ми самостійно доставляємо вантаж в будь-який регіон України.

  Основні поняття митного оформлення

  Перевіз різних вантажів через кордон – це процес досить тривалий, складний і трудомісткий. Він включає: обробку митних послуг, митне оформлення, оплату податку, який справляється державними органами, а також інші непередбачені труднощі. Комплекс послуг, робіт називається митної очищенням. Таким видом послуг займається митний брокер. Дуже важливо, щоб цією діяльністю займався професіонал з ліцензованої організації. Саме таких співробітників ви і знайдете в компанії «PVL-Group». Наші працівники реалізують попередні і основні процедури, а саме оформлення реєстрації, контроль за документами і грошима, оплату і подальше проходження через митний контроль. Клієнт отримує весь пакет документів на вантаж.

  Послуги з перевезення вантажів PVL GROUP

  Перелік пропозицій компанії:

  • Митне оформлення товарів, що доставляються в Україну
  • Розробка оптимальної мультимодальної схеми транспортування
  • Розрахунок платежів митниці, підбір кодів ТНВЭД.
  • Надання сертифікатів.
  • Допомога співробітників на час оформлення пакету документів клієнта для митниці.
  Чому варто співпрацювати з PVL Group?

  Давайте ознайомимося з головними позитивними сторонами тих послуг, які ми надаємо:

  • Фахівці беруть на себе повну відповідальність за всі етапи митниці.
  • У нашому офісі працюють тільки професіонали своєї справи – кожен митний брокер пройшов через співбесіду і випробувальні терміни.
  • Ми робимо свою роботу в мінімальні терміни, які, обговорюються з клієнтом.
   Доставка від компанії «PVL-Group» – це вигідні ціни. Вартість за 1 кубічний метр становить не більш як 13 000 гривен. Однак, якщо вантаж великих розмірів, тоді ціновий діапазон буде залежати від пакінг-листа і інвойсу.
  • Ми доставляємо з іноземних країн ігрове, кавове, котельне, деревообробне обладнання, холодильники і пристрої для басейнів. Також займаємося перевезенням генераторів і компресорів, трансформаторів і електроніки, кондиціонерів, різних запчастин. Невеликі по вазі товари ми теж готові доставити в найкоротший термін: одяг і взуття, парфуми та косметика, спортивне харчування, будівельні матеріали, побутова хімія, машинні масла.
   Якщо в цьому списку немає Вашого товару, нічого страшного, звертайтеся до нас із запитом і ми зробимо індивідуально для Вас розрахунок, в найкоротші терміни повідомимо Вам вартість доставки і митного очищення (розмитнення) з цікавого запитом.

  PVL-group несе 100% фінансову відповідальність за вантаж і не приймає передоплати за транспортування. Всі розрахунки проводяться при отриманні вантажу.

  Дізнатися детальніше про доставку і митне очищення, зробити попередній розрахунок, можна за телефонами:

  • +38 (067) 656 77 84
  • +38 (066) 4364781‬
  • +38 (044) 223 78 13