Морські контейнерні перевезення
Морские грузоперевозки - PVL Group, Украина

PVL-Group працює в сфері логістики вже більше 10 років. За цей час компанія накопичила великий досвід здійснення різного роду перевезень. Серед них затребуваною послугою є морські міжнародні перевезення. Організація морських перевезень передбачає цілий комплекс дій.

НАШІ МОРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ ВКЛЮЧАЮТЬ:
Транспортування вантажів, FCL та LCL перевезення:

LCL перевезення являють собою збірні партії невеликих за габаритами товарів в одному контейнері. Необов’язково викуповувати цілий контейнер – можна придбати тільки одне місце в ньому. У контейнері можуть перевозитися товари різних відправників.

Використовуйте морські вантажні перевезення FCL для цінного вантажу, який ви не хотіли б перевозити з іншими вантажами (LCL). FCL також є хорошим варіантом, якщо вам потрібно відправляти великі вантажі (12+ піддонів).

Основні переваги lcl перевезень:
  • Оплата не за цілий контейнер, а тільки за займане в ньому місце.
  • Можливість завантаження товарів практично в будь-якому порту
  • Невисока вартість доставки.
Зберігання вантажів на складах компанії чи партнерів Оформлення документації Митне оформлення вантажів
Переваги співпраці з PVL Group

Морський транспорт – зручний варіант для доставки вантажів, але часто він буває занадто дорогим. PVL-Group немає завищує ціни на свої послуги, поєднуючи доступність за вартістю з високою якістю роботи. Також можлива доставка під ключ, тобто контроль операції від моменту оформлення заявки до кінцевої доставки вантажу клієнту. PVL-Group володіє багатьма привабливими для клієнтів плюсами.

У нас велика мережа власних складів по всьому світу, а також для зберігання вантажів ми використовуємо склади наших перевірених партнерів.

Надійність. Компанія функціонує вже 10 років, що підтверджує її стабільність і успішність.

Оперативність. Завдяки налагодженим зв’язкам з судноплавними компаніями робота здійснюється в термін.