ПРО КОМПАНІЮ

PVL LOGISTICS – БІЛЬШ НІЖ 10 РОКІВ ДОСВІДУ МІЖНАРОДНИХ ВАНТАЖНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

Якщо вам потрібно терміново доставити вантаж в Україну з будь-якої країни світу, дзвоніть до нас сьогодні, і скористайтесь нашими послугами вантажних перевезень по всьому світу. 

Наші послуги доставки вантажів в Україні є одними з найбільш ефективних і доступних, і ми можемо безпечно і швидко доставляти будь-які товари, і вам не потрібно турбуватися про те, що ваш вантаж може бути втрачений на шляху до місця призначення.

PVL-group бездоганно зробить ряд послуг: доставка вантажів як по Україні, так і всередині Європи, безкоштовне складування, документальний супровід вантажу, проведення переговорів з постачальником, оплата постачальнику, швидка митне очищення (розмитнення).

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

  PVL-Group здійснює перевезення всіма видами транспорту:
  • Літаками
  • Кораблями
  • Автомобілями
  • Вагонами по залізній дорозі

  Вибір виду транспортування залежить від побажань клієнта, його бюджету, термінів доставки вантажу, а також габаритів товарів, які транспортуються. 

  Наші фахівці беруть на себе всю роботу з підготовки та оформлення необхідної документації. Сюди входить:

  • Митне оформлення
  • Розмитнення вантажів
  • Оплата платежів
  • Підбір кодів ТН ЗЕД

  На всьому шляху проходження вантаж знаходиться під контролем диспетчерів. Вони стежать, щоб не виникало затримок.

  Після прибуття вантажу на місце призначення ми доставляємо його до дверей клієнта або відправляємо на склад. Склади компанії знаходяться в Києві, а також в європейських і азіатських містах.

  Чому варто співпрацювати саме з нами?

  Крім великого досвіду роботи PVL-Group володіє і іншими перевагами. Серед них: проведення переговорів з іноземними експедиторами, доступні ціни на послуги, великий вибір видів транспорту, можливість перевезення збірного вантажу, зберігання товарів на складах компанії. Мінімальний термін доставки від 2 днів. Оформлення документації.

  Послуги з вантажних перевезень, які ми надаємо клієнтам

  Одним з основних напрямків роботи PVL-Group є міжнародна доставка вантажів. Серед найбільш затребуваних послуг варто виділити:

  Залізничні перевезення з Китаю.

  Наші клієнти часто замовляють товари з Китаю. Особливо це актуально для власників власного бізнесу. Залізницею можна переправити як збірні, так і великогабаритні вантажі.

  Інші вантажоперевезення з Китаю. Якщо вантаж потрібно доставити терміново, ми рекомендуємо вибрати авіаперевезення. Також є можливість транспортувати вантаж автомобілем або пароплавом. Другий варіант особливо вдалий для великих вантажів.

  Автоперевезення з Європи.

  Крім Китаю та інших азіатських країн PVL-Group займається доставкою вантажів до України з Європи. Популярні напрямки: Італія, Франція, Великобританія, Німеччина. Тут також доступні всі види транспорту, а мінімальний термін доставки складе 2-3 дня (авіаперевезення).

  Головним фактором успішної роботи в логістиці слід назвати налагоджену схему кожного етапу вантажоперевезення. Важливо не тільки вчасно скомплектувати вантажі, але і вибрати відповідний транспорт, розробити оптимальний маршрут його прямування, коректно про форму необхідну документацію для проходження митного контролю та відстежити доставку товару за адресою клієнта. Фахівці PVL-Group мають 10-річний досвід роботи в організації міжнародних вантажоперевезень з європейських і азіатських країн в Україну. Звертайтеся в нашу компанію, і за короткі терміни за доступною ціною ваш вантаж прибуде за потрібною адресою.