РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

  Багато клієнтів звертаються в PVL-Group для замовлення вантажоперевезення з Італії в Україну. У цій європейській країні можна придбати якісний одяг і взуття, предмети мистецтва, а також харчову продукцію. Італійські товари користуються попитом у приватних замовників, а також у великих компаній. PVL-Group готова допомогти всім, організувавши перевезення будь-яким зручним для клієнта способом. Доставити в цілості крихкий вантаж (наприклад, вироби з венеціанського скла) або переправити високоякісну техніку, зберегти її відносно невисоку ціну за рахунок оптимальної тарифікації вантажоперевезень – завдання, яке PVL Group вирішує на високому професійному рівні.

  Автомобільні перевезення з Італії

  Міжнародні автоперевезення з Італії – дуже надійний спосіб транспортування вантажу, тарифікація якого відноситься до середньої цінової градації. Компанія PVL Group пропонує вантажні автомобілі для перевезення самих різних товарів:
  Вантажівки та фури вантажопідйомністю від 1 до 22 тонн (для штучних вантажів).

  грузоперевозки из Италии - доставка грузов в Украину

  Затребувані товари для перевезення з Італії в Україну

  За десять років роботи фахівці PVL-Group перевезли з Італії тисячі товарів. Як показала практика, найчастіше клієнти замовляють:

  • професійне обладнання, в тому числі промислове;
  • техніку і електроніку;
  • запчастини для автомобілів;
  • будівельні матеріали.

  Також надходить багато заявок на доставку одягу і взуття, спортивних товарів і приладдя, парфумерії, косметики, побутової хімії.

  Як ми працюємо

  Компанія контролює вантажоперевезення від початку до кінця. Робота починається з відповіді на заявку клієнта. Менеджер розраховує вартість замовлення, логісти розробляють маршрут прямування транспорту. Потім вантаж упаковується, розподіляється по контейнерах.

  Відповідальний момент – проходження митниці. Співробітники PVL-Group заздалегідь готують необхідну документацію, здійснюють розмитнення вантажів, оплачують платежі. Транспорт не затримується на митниці завдяки оперативній і якісній роботі професіоналів.

  Після прибуття вантажу в місто доставки замовлення привозять або за адресою замовника, або відправляють зберігатися на склад PVL-Group. Співробітники компанії стежать, щоб товари залишилися в цілості й схоронності. PVL-group несе 100% фінансову відповідальність за вантаж і не приймає передоплати за транспортування.

  • Логістика з Італією є одним із пріоритетних напрямків у сфері діяльності PVL-group.
  • Доставка вантажів з Італії в Україну разом з розмитненням займає від 7 до 10 днів.
  • Доставляємо як невеликі партії товару, від одного місця кубічного (1м3), так і цілі фури.
  LCL перевезення – доставка збірних вантажів з Італії та інші послуги

  LCL перевезення – це транспортування вантажів кількох замовників в одному контейнері. Такий вид перевезень досить часто використовується для доставки вантажів з Італії. Збірний вантаж хороший тим, що економить гроші клієнта. Оплачувати потрібно тільки займану в контейнері площа, а не вартість всього контейнера.

  Для міжнародного перевезення клієнт може вибрати літак, морський транспорт або автомобіль. Ціна для всіх варіантів доставки демократична. Її можна розрахувати самостійно на сайті PVL- Group через онлайн-калькулятор. Але варто пам’ятати, що точну і остаточну ціну озвучить тільки консультант компанії при оформленні замовлення.

  • +38 (096) 5297798
  • +38 (066) 4364781
  • +38 (044) 223 78 13