РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

  Доставка из Англии в Украину

  Коли виникає потреба організувати міжнародне перевезення, потрібно бути впевненим в успішному здійсненні даного процесу. Грають роль багато чинників: оперативність доставки, збереження вантажів, надійність логістичної компанії. Всім цим вимогам відповідає PVL-Group. Одним з напрямків роботи компанії є доставка з Великобританії в Україну різних товарів. Фахівці PVL-Group в короткий термін і за бюджетною вартості доставлять клієнтам будь-які вантажі.

  Організація доставки з Великобританії

  Працівники PVL-Group беруть на себе організацію всіх етапів вантажоперевезення з Англії в українські міста. Алгоритм роботи з PVL-Group:

  1. Обробка замовлення.

  Клієнти залишають заявки на перевезення вантажів з Великобританії за трьома основними каналами. Це зворотна форма для зв’язку на сайті компанії, дзвінок на гарячу лінію або ж безпосереднє обговорення вантажоперевезення в київському офісі PVL-Group.

  Менеджери вважають вартість доставки, а також консультують замовників по питаннях, що цікавлять.

  2. Складання маршруту.

  З Великобританії вантаж можна доставити автомобілем. Морські або ж авіаперевезення по даному маршруту не вигідні і не використовуються.

  3. Упаковка і розподіл вантажу.

  Залежно від виду вантажу вибирається упаковка або ємність для транспортування.

  4. Оформлення документації.

  Для швидкого проходження митниці необхідно коректно заповнити документацію, а також надати страховку на вантажі. Фахівці PVL-Group зроблять це без праці.

  5. Контроль доставки.

  Диспетчери стежать, щоб в дорозі не відбувалися затримки проходження. Приймаються всі дії, щоб вантаж був доставлений вчасно.

  6. Доставка за адресою замовника.

  Коли вантаж прибуває в Україну, його або відразу доставляють замовнику, або зберігають на складах компанії. Великобританія і Україна – давні партнери по товарообміну. Вантажоперевезення не займає багато часу, оскільки робоча схема налагоджена, збоїв не виникає.

  Доставка грузов из Великобритании в Украину

  Вигідні перевезення від PVL-Group

  Перевезення вантажів з Британії за допомогою PVL-Group має ряд переваг. Крім контролю за все циклу перевезення, фахівці компанії пропонують:

  Швидкий і зручний замовлення будь-якої послуги.
  Пільгові тарифи з оформлення митної очистки.
  Низькі ціни на всі види вантажоперевезень.
  Стеження за збереженням товарів під час доставки.
  Досконале знання логістичного ринку – PVL-Group працює понад 10 років.
  З Великобританії PVL-Group доставляє одяг і взуття, іграшки, побутову техніку, спортивне обладнання, будівельні матеріали, косметику і багато іншого. Ми завжди раді новим клієнтам і відкрита для взаємовигідного співробітництва. Для замовлення або консультації телефонуйте за телефонами:

  • +38 (096) 5297798
  • +38 (066) 4364781
  • +38 (044) 223 78 13