Ми являємось однією з небагатьох компаній-перевізників, які щодня відправляють вантажі з Австрії в Україну; багато експедиторів можуть витратити кілька днів, щоб консолідувати свої вантажі у повному завантаженні вантажних автомобілів, але ми звичайно збираємо і відправляємо вантажі кожен день! Наші послуги доставки відповідають найвищим вимогам до вантажоперевезень, а наші збірні вантажі відправляються з Австрії раз на 2 дні, що є більш дешевою альтернативою, якщо ви не поспішаєте по термінах. Мы возимо комерційні та некомерційні вантажі з Австрії тільки в Україну.

Доставка из Австрии
Онлайн розрахунок вартості доставки вантажів з Австрії в Україну

Багато хто з наших конкурентів пропонують доставку паллет з Австрії через Вену, але наші додаткові склади в Північній та Південній Австрії дають нам великі можливості для перевезення по всіх регіонах Австрії. Австрійські вантажні перевезення збираються з усієї Австрії і відправляються вагоном або вантажівкою на наші місцеві склади в Линці, Граці та Вене.

В австрійському експорті переважають техніка, автомобілі, папір та дошка, металеві вироби, металоконструкції та сталь, текстиль, продукти харчування, домашня хімія.

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

  PVL Group є незалежними, досвідченими та професійними експедиторами в Республіці Остерреїч, оскільки австрійці говорять на своїй рідній мові (баварський діалект німецької мови). Наші дешеві міжнародні тарифи на доставку гарантують, що ваша автомобільна вантажна техніка з Австрії буде безумовно рентабельною, в той же час ми підтримуємо високі стандарти обслуговування клієнтів, які ви очікуєте від нас. Піддони дерев’яні, пластикові піддони, експортні піддони, єгипетські, упаковані або обклеєні термо плівкою, стабілізовані або не складені піддони / салазки / контейнери / сепаратори, 120 х 100 і 120 х 80 сантиметрів, ми возим їх все.

  18 австрійських автобанов (Bundesautobahnen) мають загальну довжину 1720 км і розташовані по всій країні; їх загальний предел швидкості становить 130 км / год, і разом з багатьма корисними альпійськими тунелями вони гарантують, що навіть наші найбільші вантажні автомобілі можуть проїхати майже в будь-яку частину країни. При необхідності наші місцеві партнери по доставці можуть допомогти в подальшій логістиці; Наші послуги на наступний день та 48-годинний / 2-дневний сервіс – економічна альтернатива нашим флагманським експрес-сервісом спеціалізованим кур’єрським фургоном з Європи.

  Австрія славиться своїми численними відомими класичними композиторами, у тому числі Вольфгангом Амадеєм Моцартом, Йоганном Штраусом та Францем Шубертом; але запитайте нас про наші конкурентоспроможні послуги доставки пародонто, щоб принести ще більше музики в бізнесі. Ваш вантаж експортується з Австрії в періоди транзиту, до кого можуть прагнути інші дешеві компанії-кур’єри!

  Ваші вимоги до експедирування вантажів для перевезення з Австрії приветствуются PVL Group. Ми експортуємо австрийскі вантажі будь-якого призначення; будь то промислові товари, неприйнятні форми або розміри, великі / високі / довгі / високі / важкі часткові вантажі або повні вантажі, замовлені та індивідуальні поставки – незалежно від вашого вантажу з Австрії, ми дозволимо вашим логістичним проблемам і транспортним проблемам!

  У нас є досвід роботи з самою складною логістикою доставки, тому зателефонуйте нам в PVL Group для особистих консультацій австрійських експертів з вантажних перевезень; і скористайтеся нашими дешевими службами доставки, а також нашим широким спектром експрес-послуг / послуг на наступний день / дві дні – 48-годинні послуги / спеціальні послуги кур’єрських фургонів.

  PVL Group є переважним експедитором для експорту та імпорту в і з Австрії, тому зв’яжіться з нами прямо зараз!