PVL Group доставляє вантажі в Україну з наступних країн Азії:

  • Китай
  • Вьетнам
  • Гонконг

Імпорт вантажів з Азії в Україну з повним митним супроводом – один з напрямків діяльності компанії PVL Group. Ми надаємо цілий ряд індивідуальних рішень, для вибору оптимального маршруту доставки. Великий досвід дозволяє здійснювати доставку з Азії в установлені терміни, забезпечуючи цілісність і схоронність вантажів.

Компанія PVL Group, заснована в 2005 році, спеціалізується на міжнародних вантажоперевезеннях всіма видами транспорту: авіаперевезення / морські / залізничні вантажні перевезення. Крім того, наша компанія управляє власними складами в Гонконзі і Шеньчжені, які роблять нас сильним партнером для вантажоперевезень з Китаю і всього регіону Азія.

Перелік основних послуг, що надаються на даному напрямку Азія – Україна:
  • автомобільні перевезення
  • авіаперевезення
  • залізничні перевезення
  • контейнерні перевезення і збірні вантажі з Азії
  • доставка морським транспортом
  • митне оформлення вантажів з Азії

Залежно від виду використовуваного транспорту, доставка з Азії в Україну здійснюється протягом 5-6 діб, час, необхідний для авіа перевезення становить до 2 діб.
При цьому доставка здійснюється за адекватною ціною, яка розраховується в індивідуальному порядку, залежно від номенклатури вантажів, їх обсягу, обраного транспорту і протяжності маршруту. Вплив на вартість транспортування вантажів з Азії надає також необхідність в наданні різних додаткових послуг, про які ви можете дізнатися розрахувавши вартість доставки вантажу (для цього необхідно заповнити форму розрахунку у верхній частині сторінки.

Послуги з митного оформлення вантажів з Азії

Одним із завдань доставки, з якою стикаються як підприємці, так і приватні вантажоодержувачі при транспортуванні товарів з Азії, є розмитнення. Вона вимагає оформлення великої кількості паперів відповідно до чинного законодавства, що часто призводить до уповільнення перевезення вантажів. Наша компанія, що здійснює доставку, готова ефективно вирішити цю проблему.
Скориставшись нашими послугами митного оформлення товарів з Азії, ви зможете:
уникнути дрібних неточностей в підготовці документів з перевезення вантажів;
знизити свої витрати на оплату мит і інших платежів;
організувати максимально оперативну доставку без затримок на митниці.
Розмитнення з Азії, здійснювана фахівцями нашої компанії – це жорсткий контроль будь-яких митних процедур на кожному етапі їх виконання, а також грамотне документальне оформлення вантажів, що ввозяться.

З урахуванням ваших вимог, наші фахівці розрахують оптимальний варіант транспортування, перевантаження і можливого зберігання. Зроблять попередній розрахунок вартості, часу, можливих додаткових витрат. При необхідності можуть бути запропоновані інші варіанти доставки вантажу, з метою економії коштів або зменшення термінів.

Ми є одним з лідерів з розробки унікальних рішень в галузі транспортної логістики вантажних перевезень, а тому можемо запропонувати оптимальні варіанти перевезення генеральних, збірних вантажів або домашніх / особистих речей, і використовувати складні мультимодальні схеми перевезення, наприклад, при транспортуванні негабариту.