Данія – це знакове місце, відоме своїм приголомшливим рівнем щастя і якістю життя. В результаті своєї популярності вона стала центральним вузлом для багатьох європейських підприємств, що ще більше збільшує попит на імпорт і експорт в країну і з країни. Можливість доставки автомобільних вантажів з Данії в Україну може надати вам економічне і недороге рішення для доставки вантажів. Для розрахунку вартості вантажоперевезення заповніть, будь ласка, форму нижче:

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

  Вантажоперевезення з Данії в Україну

  Доставка из Дании

  Компанія PVL Group пишається великим розмаїттям вантажних перевезень з країн ЄС в Україну, в тому числі ми здійснюємо доставку з Данії в Україну. Ми надаємо послуги доставки приватним особам і компаніям по всьому світу. Ви можете довіряти нашій надійної, досвідченій команді, ми гарантуємо, що ваші вантажі досягнутий Україною безпечно і своєчасно.

  Використовуючи наші знижки за обсягами з більшістю основних перевізників, ми можемо запропонувати найкращі доступні тарифи на вантажні перевезення з Данії. Ми також є інтегрованим постачальником логістичних послуг, і наші встановлені зв’язку дозволяють нам вчасно відвантажувати і доставляти ваш вантаж.

  Ваш експорт з Данії безпечний, якщо ви працюєте з PVL Group; у нас є команда професійних, досвідчених і незалежних експедиторів, які можуть запропонувати кращі міжнародні ціни доставки.

  Перевезення з Denmark – наша спеціальність; ми чудово справляємося з доставкою, обслуговуємо незручні форми і розміри вантажів, відповідаємо індивідуальним вимогам, перевозимо важку техніку, промислові товари і багато іншого. Будучи швидким і доступним експедитором зі Скандинавії, ми маємо великий досвід по доставці з Данії.

  Данія – це країна багатьох островів, але, на щастя, основні п’ять районів Столичний регіон, Мідт’юлланд, Нордюлланд, Сяеленд і Сідданмарк добре обслуговуються хорошими дорожніми трасами, включаючи європейські швидкісні автодороги E20, E39, E45, E47 і E55, з тунелями та мостами охоплюючи багато морські канали. Більшість наших послуг доступні в п’яти регіонах, хоча віддалені райони можуть займати більше часу. Ми обслуговуємо міста Копенгаген (столиця), Орхус, Оденсе, Ольборг, Фредериксберг, Есберг, Гентхофте, Гладсакс, Рандерс, Колдінг, Хорсенс, Лінгбі-Таарбек, Хвідовр, Вайле, Роскілле, Хельсингер, Хернінг, Сількеборг, Тарнбі, Naestved, Greve Strand і багато інших.

  Хоча кращі часи транзиту зазвичай досягаються через Eurotunnel (або канальні пороми) і по всій Франції / Бельгії / Німеччини, є також прямі поромні переправи між британським портом Харвіч і портом Есбьерг в центрі заходу від Ютландії (головний датський півострів). Це повідомлення дає нам ще один варіант доставки вантажу в Україну.

  З порту Есбьерг на найзахіднішої берегової лінії датський автомобільний фрахт займає менше трьох годин, щоб дістатися до столиці Копенгагена на далекому сході країни – використовуючи тільки одну швидкісну дорогу, E20.

  Якщо вам необхідно доставити вантаж з Данії в Україну – зв’яжіться з нами, щоб уточнити всі деталі вантажоперевезення і отримати свої палети в термін.

  Наши преимущества
  • Низькі ціни та миттєві котирування (до 70% дешевше)
   Проста система онлайн розрахунку, дає можливість отримати ціну на доставку зі Словенії в Україну в лічені хвилини. Ми працюємо на ринку вантажоперевезень більше 10 років, напрацьовані зв’язки і досвід доставки і розмитнення товарів, дозволяє пропонувати клієнтам одні з найнижчих цін на ринку міжнародних вантажних перевезень.
  • Повністю відстежуємо і безпечне транспортування ваших товарів
   На кожному етапі доставки товару, ми супроводжуємо його в країну проходження. При необхідності, готові надати власний склад для зберігання, організувати послуги викупу у постачальника за погодженням з клієнтом.
  • Митне оформлення ``під ключ``
   Ми доставляємо митні товари з будь-яких країн Європи, США, Канади, Китаю і Азії, оформимо всі необхідні інформаційні паперу. Компанія PVL-Group виконує зобов’язання в найкоротші терміни, обговорюючи всі аспекти з замовником.