ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

  Фінляндія знаходиться в Північній Європі і межує зі Швецією і Росією. Це сама малонаселена країна в усьому Європейському Союзі, де всього 16 жителів на км2. У Фінляндії є як світовий рекорд за кількістю озер (187 888), так і островам (179 584) на території країни. Тут знаходиться фортеця 18 століття, Суоменлинна, а також музей під відкритим небом Сеурасаарі і неокласичний собор. Ви можете побачити Північне сяйво з провінції Арктичної Лапландії, а також покататися на кращих лижних курортах в світі. Компанія PVL Group здійснює доставку вантажів вагою від 50 кг з Фінляндії в Україну всіма видами транспорту.

  Доставка з Фінляндії. Що потрібно враховувати при перевезенні вантажів з Європи?

  Кожна з країн / держав в Європейському Союзі має свої унікальні системи доставки і керівні принципи. У PVL Group Cargo ми щодня працюємо з цими вимогами, піклуючись про своїх клієнтів. Ми можемо порадити вам кращий тип доставки (авіа або море). Ми гарантуємо, що ваш вантаж буде упакований і доставлений в отличном состоянии.
  Отримайте безкоштовний розрахунок вартості онлайн. Будьте поінформованим клієнтом.

  Мы доставляємо з Фінляндії в Україну наступні види товарів:
  • музичне та світлотехнічне обладнання
  • медичне обладнання
  • різні виробничі лінії
  • обладнання для спортзалів і центрів здоров’я
  • спортивне снарядження
  • промислове обладнання
  • системи обігріву
  • обладнання для деревообробної промисловості
  • Сантехніку та інші товари

  Якщо ви не знайшли свою товарну групу в цьому списку, зв’яжіться, будь ласка з нами, ми доставляємо будь-які товари, які не суперечать законодавству України, вагою від 100 кг.

  Міжнародні вантажоперевезення з Фінляндії в Україну

  PVL Group надає міжнародні перевезення, збірні вантажі, контейнерні перевезення, інтермодальні перевезення вантажів з Фінляндії в Україну. Наш центральний відділ управління трафіком контролює всі поставки в Європі від збору до поставки. Наш персонал дає вам швидку і надійну інформацію по всіх можливих питаннях. Ми подбаємо про доставку ваших вантажів, щоб ви могли зосередитися на своєму бізнесі на 100%.

  Наші клієнти включають в себе як відомі великі імпортні та експортні компанії, так і компанії середнього розміру з різними транспортними потребами. Наша ринкова область в даний час є усією Європою з особливим акцентом на Західну і Східну Європу і Скандинавію.