РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

  Доставимо вантажі з будь-якого регіону Індії в Україну. Пропонуємо доставку вантажів літаком і морські вантажоперевезення – транзитом через Європу. Консолідація та зберігання вантажів.
  Навантаження й безпечне зберігання на наших індійських і європейських складах.
  Юридичне супроводження. Виконуємо митне очищення вантажів. Всю паперову тяганину беремо на себе. Ви отримаєте оперативний результат, відчутну вигоду і моральне задоволення.
  Доставка груза клиенту. Груз, прошедший очистку, доставим в любой регион Украины – к вашему складу или дверям вашего офиса. Пока вы не получите товар, вся ответственность за него лежит на нас
  Наші переваги:

  Доставка вантажів здійснюється у визначений термін. Всі вантажі застраховані, тому контейнери прибувають в цілості й схоронності. Всі організаційні моменти вирішуються виключно працівниками PVL- Group. Клієнту не має потреби контролювати те, як протікає процес доставки. Великою перевагою є низькі ціни на доставку вантажів з Індії в Україну. Це стало можливим завдяки тому, що PVL- Group уклала взаємовигідні контракти з авіа та судноплавними компаніями.

  • Досвід міжнародних вантажних перевезень – більш ніж 8 років
  • Надійне завантаження та страхування вантажу
  • Швидка доставка на наші склади в Европі
  • Юридична допомога, комплесний документальний супровід
  • Доставка вантажів до ваших дверей

  Зв’яжіться з нашим відділом логістики +38 (066) 4364781
  АВІА ДОСТАВКА З ІНДІЇ

  Від 5 днів

  Від 3 $/кг
  МОРЕМ
  Від 30 днів
  Від 0,5 $/кг
  Розмитнення
  2-5 днів
  Від 0,7 $/кг
  СХЕМА ДОСТАВКИ «ПІД КЛЮЧ»
  • ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК
  Зателефонуйте нам або зв’яжіться з нами онлайн – наші фахівці дадуть відповідь на питання і повідомлять, скільки коштує доставка.
  • УЗГОДЖЕННЯ ПРОЕКТУ
  Наші менеджери узгодять деталі транспортування з вами і вашими індійськими партнерами. Спільно ми прийдемо до оптимальної логістики.
  • ДОСТАВКА ВАНТАЖУ В УКРАЇНУ
  Доставимо вантаж без будь-якого ризику для вас. Страхування вантажів – гарантія збереження ваших грошей. Доставляємо товар авіа- і морським транспортом
  • МИТНЄ ОЧИЩЕННЯ ВАНТАЖУ
  До ваших послуг – досвідчені фахівці. Розмитнення товарів з Індії буде максимально вигідною і безризиковою.
  АВІАДОСТАВКА

  Самий швидкий варіант

  Авіадоставка вантажів з Індії в Україну – для тих, кому потрібна оперативна доставка дорогих, малогабаритних, швидкопсувних товарів. Середній термін поставки – 7 днів. PVL-Group доставляє вантажі з Індії в Європу, де товар консолідується і відправляється кінцевого одержувача.

  Товари відправляються щотижня. Наші фахівці затаможівают вантажі в індійських, а розмитнюють – в європейських аеропортах. Наша компанія бере на себе фінансові ризики по відкриттю транзитних декларацій на вантаж (T1). Це означає, що ми повністю відповідаємо за товар і робимо все за вас.

  Погрузка
  Срок
  Вартість
  Щоденно
  від 7 днів
  від 3$ за кг
  ДОСТАВКА МОРЕМ

  Низька вартість, будь-які товари

  Вантажні авіаперевезення з Індії всім гарні, але вони обходяться дорожче. Крім цього, літаки не транспортують хімічну продукцію. А адже Індія – один з лідерів світової фармакології. Індо-українські відносини багато в чому зав’язані на експорті / імпорті товарів хіміндустрії. І морські контейнерні перевезення з Індії в Україну – оптимальне рішення.

  Переваги доставки морем:
  • вартість доставки контейнера значно нижче;
  • можливе перевезення великогабаритних вантажів;
  • можливе перевезення збірних вантажів з Індії (LCL); формат актуальний і вигідний для тих, хто працює з групою постачальників або займається дрібнооптової торгівлею; при такому форматі витрати на перевезення контейнера розподіляються між вами і вашими компаньйонами, яких ми підбираємо самостійно.

  Середній термін доставки морем – 35 днів. На території Індії ми вивозимо вантажі зі складів постачальників і доставляємо до портів Port of Mundra, Port of Chennai, Port of Pipavav і Jawaharlal Nehru Port (Nhava Sheva). По прибуттю вантажу в порт ми оформляємо товари відповідним чином і відправляємо в Європу.

  АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯДЕТАЛЬНІШЕ →
  АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯДЕТАЛЬНІШЕ →
  ЗАЛІЗНИЦЕЮДЕТАЛЬНІШЕ →

  МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖІВ
  Розмитнення вантажів з Індії мають право виконувати тільки ліцензовані компанії. Чи не орієнтуючись в юридичних нюансах, набагато вигідніше довірити процедуру фахівцям. PVL-Group допомагає з:

  митним оформленням вантажів і товарів;
  розрахунками і підбираннями кодів ТН ЗЕД;
  розробкою найвигідніших схем юридичної очищення;
  сертифікацією;
  підготовкою документації;
  інформаційною підтримкою.
  Незважаючи на очевидні митні складності, наші фахівці мають великий досвід вирішення подібних питань.

  Вибирайте надійного перевізника, щоб підприємство виявилося рентабельним. У нас широка агентська мережа в Індії. Ми реалізуємо поставки EXW, FOB з будь-якої точки країни. Щоб дізнатися подробиці судноплавство і розмитнення вантажів, зателефонуйте нам за телефонами:

  +38 (096) 5297798
  +38 (044) 223 78 13
  Навантаження
  термін
  вартість
  щодня
  2-5 днів
  від 0,7 $ за кг

  Вантажоперевезення з Індії в Україну: авіатранспортом і по морю
  PVL-Group – логістична компанія, що займається поставкою і прийомом різних вантажів на території України. Однією з послуг є доставка вантажів з Індії.

  Необхідно доставити невеликий вантаж? Тоді перевезення збірних вантажів саме те, що Вам необхідно. Основна перевага – Ви заощадите значну суму грошей, оскільки не будете повністю оплачувати весь контейнер, а тільки місце, займане вашим вантажем. Саме поняття збірної перевезення має на увазі транспортування дрібно габаритних вантажів, що належать різним замовникам, одним транспортним засобом в одному і тому ж напрямку. Відповідно, вартість доставки в такому випадку зменшується.