РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

  PVL-Group співпрацює з іспанськими постачальниками 2 роки. Термін невеликий, але за цей час вдалося встановити відмінні партнерські відносини, організувати сотні вантажоперевезень і налагодити чітку робочу схему, яка не дає збоїв. Доставка вантажів з Іспанії можлива великими і маленькими партіями. Перші називаються великогабаритними, і для їх транспортування підходить морський транспорт.

  Що включають вантажні перевезення з PVL Group?
  • Ми попередньо моніторимо інформацію про роботу постачальника;
   підключаємо водіїв, знайомих зі специфікою навантаження в Іспанії (або навчаємо);
   оперативно координуємо дії водіїв у телефонному режимі.
   В результаті, доставка з Іспанії в Україну триває 4-7 днів
  Основні вантажі і товари з Іспанії

  Негабаритні вантажі найвигідніше перевозити в одному загальному контейнері, разом з вантажами інших замовників. Такі партії називаються збірними вантажами – вигідний і ефективний варіант доставки товарів, особливо для приватних клієнтів. Для перевезення використовуються автомобілі і літаки. Якщо клієнт сумнівається, який вид вантажоперевезення йому вибрати, менеджер компанії допоможе прийняти рішення.

  Яким іспанським товарам віддають перевагу замовники:
  • продуктам харчування;
  • обладнанню;
  • будматеріалів;
  • одязі, взуття, біжутерії;
  • посуді;
  • тканинам;
  • косметиці і парфюмерії.

  Якщо необхідно перевезти будь-якої небезпечний вантаж, попередньо слід задати питання менеджеру PVL-Group про можливість його транспортування. Не всі вантажі можна вивозити або ввозити в Іспанію.

  Особливості доставки вантажів з Іспанії

  В Іспанії велику увагу приділяють традиціям. Грамотна перевезення міжнародних вантажів з Іспанії в Україну можлива лише при обліку національних особливостей, в число яких входить сієста. Фахівці PVL-Group володіють англійською та іспанською мовами, тому без праці дізнаються робочий розклад постачальників і домовляються про час навантаження або вивантаження товарів. Як підсумок – своєчасна доставка, вдячні клієнти та бездоганна репутація компанії.

  Плюси PVL-Group

  проводимо переговори з іноземними постачальниками;
  оплачуємо рахунки;
  оформляємо вантажосупровідних, митні документи – CMR, T-1, експортні декларації, книжки МДП і інші;
  страхуємо, супроводжуємо вантажі;
  затамажіваем товари, вироблені в Іспанії і за її межами.
  Сильні сторони PVL-Group виражаються у високому професіоналізмі, доскональному знанні логістики, демократичних цінах і відповідальний підхід до організації роботи. Особливо ретельно оформляється документація для проходження митниці, оскільки це дуже важлива частина процесу доставки вантажів. Сюди ж слід віднести страховку і супровід вантажів. Після проходження митниці товари відправляються клієнтам, або на склади компанії. Вони є в Україні та Іспанії, а також в:

  в Італії – в містах Тревізо, Фірнетті;
  в Німеччині – Гамбург;
  в Польщі – Гданськ, Варшава, Хелм, Томашув Любелскій;
  в Угорщині – Захонь.
  Для консультацій щодо тарифів, вибору автомобіля, для попереднього розрахунку вартості перевезення телефонуйте:

  +38 (096) 5297798
  +38 (066) 4364781
  +38 (044) 223 78 13

  Менеджери завжди готові відповісти на питання замовників за номерами гарячої лінії або в онлайн-чаті на сайті. Також для обговорення деталей міжнародного перевезення можна прийти в київський офіс компанії.