Найкращі ціни на доставку збірних вантажівПрацюємо з вантажами від 50 кг. Збірні вантажі та контейнерні перевезення

Ми не тільки використовуємо найшвидші і надійні суда для забезпечення найкоротшого часу пересилання, але також прагнемо до розвантаження протягом 24 годин з момента прибуття вантажу0. Наші клієнти зазвичай мають від 5-7 вільних днів для підготовки збірного вантажу.

При консолідації вантажів клієнти оплачують тільки пропорційний обсяг і вага, який їх товари займають в контейнері. Наші фрахтові ставки FCL також дуже конкурентноздатні.

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

  МОРСЬКІ ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ З КАНАДИ В УКРАЇНУ
  Повне завантаження контейнеру (FCL) або збірні вантажі (LCL)?

  Коли товари відправляються морським транспортом, вони відправляються в контейнерах довжиною 20 футів або довжиною 40 футів. Десять стандартних піддонів (або 39 кубічних ярдів товарів) поміститься в 20-футовий контейнер, а 22 стандартних піддону (майже 75,5 кубічних ярда товарів) можуть бути відправлені в 40-футовому контейнері.

  Якщо ваш вантаж становить не менше п’яти стандартних піддонів, найекономічнішим вибором буде FCL або повне завантаження контейнера.

  Якщо ваш вантаж менше, найекономічнішим вибором буде загальний контейнер, званий збірним (LCL).
  Навіть якщо ваш вантаж невеликий, FCL розумний, якщо ви хочете ізолювати свої товари від товарів інших імпортерів. Це допомагає захистити ваші товари від будь-якого потенційного збитку, викликаного контактом з іншими.

  ВАНТАЖНІ АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯ З КАНАДИ В УКРАЇНУ
  Авіадоставка в Україну

  Компанія PVL Group також здійснює авіаперевезення вантажів від 50 кг з Канади в Україну. Ми пишаємося тим, що пропонуємо гнучкі та зручні варіанти доставки повітряних вантажів з будь-якої точки світу в Україну.

  Ми приймаємо широкий спектр вантажів для міжнародних повітряних перевезень. Всі повітряні вантажі і товари повинні бути належним чином упаковані в ящики, або упаковані на палети. Щоб бути прийнятим, всі партії повинні бути упаковані належним чином. При експедируванні ми можемо обробляти як особисті перевезення, так і комерційні авіаперевезення. За бажанням, ви можете застрахувати будь-який вантаж, що доставляється в Україну (незалежно від виду транспортної доставки). Якщо ви хочете розрахувати вартість авіадоставки, заповніть форму онлайн калькулятора на цій сторінці.

  Щоб дізнатися подробиці судноплавство і розмитнення вантажів, зателефонуйте нам за телефонами:

  • +38 (067) 656 77 84
  • +38 (066) 436 47 81
  • +38 (044) 223 78 13