Доставка вантажів і товарів з Португалії
Компанія PVL Group пропонує послуги вантажоперевезень з Португалії та інших країн ЄС в Україні. Ми організуємо доставку вашого вантажу з Португалії в Україну з нашими великими партнерами з вантажних перевезень, що дозволяє нам отримувати кращі ціни за доставку вантажу. У нас є можливість зробити це завдяки нашим партнерським відносинам з перевізниками по ЄС. Не має значення, якщо вам потрібно доставити вантаж від 50 кг або 25-тонну повне завантаження, ми можемо запропонувати вам чудове обслуговування за конкурентоспроможними цінами.
РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

    У нас є давні робочі відносини з багатьма португальськими перевізниками і дистриб’юторами груп. З України ми обслуговуємо всі пункти призначення в Португалії, такі як Брага, Порту, Лісабон, Фаро і Гімарайнш.

    Типові перевезення вантажів, який ми відправляємо з Португалії в Україну, – це піддони, повні вантажі і збірні вантажі.

    Довірте ваші вантажоперевезення нам, як тільки ми отримаємо заповнену форму розрахунку вартості, ми подбаємо про все інше. Ми будемо тримати вас в курсі всієї інформації, що стосується консигнації, часу збору, номера причепа, підтвердження підняття, підтвердження відвантаження і так далі, аж до моменту доставки.

    Зателефонуйте нам або надішліть нам запит, заповнивши форму вище.

    Доставка з Португалії