Швейцарці не є членами Європейського Союзу, тому вантажні перевезення з Швейцарії в Україну вимагають деякої митної документації. Це не те, що повинно турбувати нову або дослідну компанію в торгівлі зі Швейцарією. Ми перевіримо вас без проблем. Для деяких поставок буде потрібно тільки комерційний рахунок, а іншим може знадобитися форма EUR1. У будь-якому випадку, не панікуйте, ми можемо допомогти в оформленні документів, необхідних для проходження вантажем митниці.

ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

  Вантажоперевезення з Швейцарії в Україну. Працюємо з вантажами від 50 кг

  Доставка из Швейцарии

  Швейцарія (або, точніше, Швейцарська Конфедерація, отже, «CH») має чотири офіційні мови – переважно німецька, а також французька на заході, італійський на півдні і римський (спускається з латині) локально на південному сході. Наші місцеві швейцарські партнери по доставці володіють вільно і на місцевому рівні, тому чи є у вас «Stukgut in the Schweiz», або «Транспортний маршрут в Suisse», або «Carico dal Regno Unito в Свіззере», або навіть «Вітгіра а Свізра» , PVL Group є вибором номер один в якості вашого недорогого вантажоперевізника.

  Як ваш експедитор для доставки зі Швейцарії, ми виходимо за межі відомих туристичних визначних пам’яток, таких як Інтерлакен, Юнгфрау, Маттерхорн, Санкт-Моріц і Палац Націй; наші спеціалізовані експрес-сервісні фургони пройдуть скрізь, де є відповідна дорога, так що ваша термінова логістика для бізнесу завжди виконується. Великими вантажними автомобілями ми можемо запропонувати послуги збірних вантажів, при цьому ви отримуєте однакові послуги з перевантаження або повному завантаженні картонних коробок, машин і промислових товарів. Наші послуги з вантажних перевезень користуються відмінною швейцарської дорожньою мережею. Мережа автомагістралей має загальну довжину тисячу шістсот тридцять вісім кілометрів (за станом на 2000 рік).

  Тон Сен-Готтард є частиною автомагістралі А2, що йде на південь від Базеля до Кьяссо на кордоні з Італією. Трафік проходить через тільки один тунель, який передає трафік в обох напрямках, причому кожен напрямок направлено тільки на одну смугу. Обмеження швидкості тунелю становить 80 км / год (50 миль / год).

  Також для вантажоперевезень ми використовуємо і інший тунель через Альпи.

  Експорт з Швейцарії в Україну з PVL Group має найкраще співвідношення ціни і якості на нашому 3-денному обслуговуванні. Піддони Euro або uk, т. Е піддони 120 x 100/120 x 80 сантиметрів, піддони пластикові / дерев’яні, експортні пакувальні вантажі з Швейцарії в Україну, незручні форми і розміри, незалежно від вашої партії – ми пропонуємо недорогу доставку вантажів для задоволення ваших потреб. Зателефонуйте нам за номером +38 (096) 5297798 та отримаєте найкращий сервіс за доступними цінами з вантажем PVL Group!

  Наши преимущества
  • Низькі ціни та миттєві котирування (до 70% дешевше)
   Проста система онлайн розрахунку, дає можливість отримати ціну на доставку зі Словенії в Україну в лічені хвилини. Ми працюємо на ринку вантажоперевезень більше 10 років, напрацьовані зв’язки і досвід доставки і розмитнення товарів, дозволяє пропонувати клієнтам одні з найнижчих цін на ринку міжнародних вантажних перевезень.
  • Повністю відстежуємо і безпечне транспортування ваших товарів
   На кожному етапі доставки товару, ми супроводжуємо його в країну проходження. При необхідності, готові надати власний склад для зберігання, організувати послуги викупу у постачальника за погодженням з клієнтом.
  • Митне оформлення ``під ключ``
   Ми доставляємо митні товари з будь-яких країн Європи, США, Канади, Китаю і Азії, оформимо всі необхідні інформаційні паперу. Компанія PVL-Group виконує зобов’язання в найкоротші терміни, обговорюючи всі аспекти з замовником.