РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

  Доставка из Словакии

  Доставка вантажів з «Slovensko» – наша спеціальність, і ми раді доставляти вантажі від 50 кг зі Словаччини в Україну – в тому числі великі / високі / довгі / кубічні / важкі промислові товари або обладнання, незручні форми і розміри, в установлені терміни поставки. Ми також надаємо послуги доставки збірних вантажів з Європи в Україну, які інші дешеві компанії доставки можуть відхилити. У нас є правильні транспортні засоби для всіх видів перевезень зі Словаччини в Україну, і ми працюємо з досвідченими місцевими складами партнерів, щоб подолати будь-які конкретні проблеми з віддаленими пунктами призначення або навантаження і розвантаження.

  Наші послуги автомобільних вантажоперевезень зі Словаччини набагато зручніше, ніж повітряні перевезення з Словаччини, в зв’язку з тим, що не потрібно спеціальної документації для перевезення вантажів в Україну. Для вашого невідкладного експорту товарів зі Словаччини просто заповніть онлайн заявку розрахунок ціни і ми зв’яжемося з Вами в лічені хвилини.

  Компанія PVL Group має напрацьований багаторічний досвід і включена в міжнародну логістичну транспортну мережу, що робить нас фахівцями доставки вантажів з Словаччини в Україну, особливо для хімічної, деревообробної та сільськогосподарської промисловості. Завдяки прямому зв’язку з терміналом в Братиславі ми надаємо надійні інтермодальні логістичні рішення для Центральної, Південної і Східної Європи.

  Наши преимущества
  • Низькі ціни та миттєві котирування (до 70% дешевше)
   Проста система онлайн розрахунку, дає можливість отримати ціну на доставку зі Словенії в Україну в лічені хвилини. Ми працюємо на ринку вантажоперевезень більше 10 років, напрацьовані зв’язки і досвід доставки і розмитнення товарів, дозволяє пропонувати клієнтам одні з найнижчих цін на ринку міжнародних вантажних перевезень.
  • Повністю відстежуємо і безпечне транспортування ваших товарів
   На кожному етапі доставки товару, ми супроводжуємо його в країну проходження. При необхідності, готові надати власний склад для зберігання, організувати послуги викупу у постачальника за погодженням з клієнтом.
  • Митне оформлення ``під ключ``
   Ми доставляємо митні товари з будь-яких країн Європи, США, Канади, Китаю і Азії, оформимо всі необхідні інформаційні паперу. Компанія PVL-Group виконує зобов’язання в найкоротші терміни, обговорюючи всі аспекти з замовником.