ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

  Швидка доставка зі Словенії в Україну

  З моменту вступу в ЄС в 2004 році обсяг і попит на автомобільні перевезення в Словенію і назад виросли неймовірно – принаймні частково через те, що митна документація складається за стандартами ЄС. Компанія PVL Group знаходиться в центрі розвитку європейської транспортної галузі, і надає доступні послуги доставки вантажів з Словенії в Україну.

  Місто Любляна є нашим головним місцевої точкою відправки. Наявність словенських партнерських складів надає нам відмінну логістичну мережу і місцевий досвід. Все це доповнює доступну послугу доставки, яка є предметом заздрості наших конкурентів. Наші експортні послуги з Словенії охоплюють кожне місто і село, включаючи Любляну, Марібор, Целе, Крань, Велення, Копер / Каподистрию, Нове Місце, ПТНЗ, Трбовле, Камник, Есеніце, Домзале, Нова Горіца, Скоф Лока, Мурська Собота і Ізола.

  Наша компанія спеціалізується на поставках B2B, однак для тих, хто шукає некомерційні поставки, ми також готові працювати, надаючи надійне обслуговування.

  Словенія є популярною країною для українців. Отже, якщо ви готуєтеся привезти вантаж з Словенії в Україну, ми пропонуємо ефективне рішення для транспортування. Доставка вантажів з Словенії в Україну вигідна і практична завдяки низьким цінам і простоті процесу бронювання.

  Наши преимущества
  • Низькі ціни та миттєві котирування (до 70% дешевше)
   Проста система онлайн розрахунку вартості доставки зі Словенії, дає можливість отримати ціну за лічені хвилини. Ми працюємо на ринку вантажоперевезень більше 10 років, напрацьовані зв’язки і досвід доставки і розмитнення товарів, дозволяє пропонувати клієнтам одні з найнижчих цін на ринку міжнародних вантажних перевезень.
  • Повністю відстежуємо і безпечне транспортуємо ваші товари
   На кожному етапі доставки товару, ми супроводжуємо його в країну проходження. При необхідності, готові надати власний склад для зберігання, організувати послуги викупу у постачальника за погодженням з клієнтом.
  • Митне оформлення ``під ключ``
   Ми доставляємо митні товари з будь-яких країн Європи, США, Канади, Китаю і Азії, оформимо всі необхідні інформаційні паперу. Компанія PVL-Group виконує зобов’язання в найкоротші терміни, обговорюючи всі аспекти з замовником.