РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

  Найкращі тарифи на доставку вантажів з США в Україну

  PVL Group є українською транспортною компанією, з досвідченим імпортним відділом, який регулярно перевозить вантажі з США в Україну. У нас є кілька партнерів-експедиторів в США, завдяки цьому, ми можемо організувати доставку товарів з США в Україну і організувати необхідну документацію для вашого вантажу.

  Компанія PVL Logistics допоможе вам створити максимально ефективний і прибутковий бізнес. Ми здійснюємо міжнародні перевезення з США, супроводжуючи ваш вантаж на всьому шляху його проходження.

  Оформлення, оперативна і дбайлива доставка, страхування і навіть зберігання на цільової території – всі ці завдання вирішує PVL Logistics. Компанія орієнтована на збереження матеріальних засобів замовника, з цією метою ми орендуємо склади для зберігання товарів, і розробили найбільш короткі та вигідні маршрути проходження вантажу. Завдяки цьому, ми можемо запропонувати послуги, які не мають аналогів за ціною, а саме ми пропонуємо вигідну тарифікацію перевезень.

  Ми пропонуємо наступні види транспортування вантажів з США:

  Морські вантажні перевезення з США: це економічно й надійно

  Найоптимальніший і економічний варіант транспортування з штатів Америки – морський. До послуг наших клієнтів – контейнера будь-якої конфігурації і тоннажності. Міжнародні морські перевезення з США включають наступні етапи:

  • Товар належним чином упаковується і вантажиться в транспорт. Залежно від виду вантажу, обумовлених термінів і бажаної вартості транспортування для перевезення товарів до американського порту і від європейського (азіатського) порту до місця призначення використовується наземний транспорт.
  • Вантаж доставляється в порт і проходить оформлення. Даний етап, як і митне оформлення в точці прибуття, повністю бере на себе PVL Logistics.
  • По завершенні морського перевезення вантажів зі Сполучених Штатів товари слідують до місця призначення наземним / повітряним шляхом.
  • Ви зустрічаєте свій вантаж у призначений термін в зазначеному вами місці прибуття.

  Компанія розробила дієві схеми доставки, завдяки яким перевезення з США морським шляхом здійснюються швидко і не вимагають значних витрат.

  Ви можете бути абсолютно впевнені, що ваш товар буде доставлений в ідеальному стані чітко в строк!

  Авіаперевезення з США: термінова доставка

  Термінова доставка та оформлення товару можливо за допомогою здійснення міжнародних авіаперевезень з США. Компанія PVL Logistics тісно співпрацює з провідними авіакомпаніями Сполучених штатів, а ув’язнені з ними договору дозволяють перевозити товари на вигідних умовах і в стислі часові рамки. Вантаж відстежується на всьому шляху проходження.

  Збірні вантажі з США

  Коли необхідно здійснити доставку різних товарів в невеликій кількості, безсумнівну актуальність набуває така послуга, як міжнародні перевезення збірних вантажів з США. З метою економії коштів замовника і скорочення витрат часу по доставці ми пропонуємо мультимодальне версію вантажоперевезень. Товари можуть бути консолідовані, а в їх перевезенні задіяний як один, так і кілька видів транспорту:

  Найшвидший варіант доставки збірних вантажів з США – третій, проте він же – і найбільш витратний. Якщо терміни «не горять», і потрібно заощадити на перевезенні з США максимально – оптимальна транспортування морем і залізницею.

  • Морем і авто
  • Морем + залізничний транспорт
  • Літаком і авто
  • Літаком + Залізницею
  • Літаком, морем і Залізницею
  • Морем, авто, літаком

  PVL Logistics: недорога і оперативна перевезення збірних вантажів зі Штатів можлива!