Доставка контейнерів з Китаю в Україну

Якщо ви роздумуєте про доставку контейнера товарів з Китаю в Україну через океанські перевезення, PVL Group пропонує вам два варіанти: повне завантаження контейнера (FCL) або спільно доставлятимуть (LCL також відому, як збірні вантажі) контейнери. Отримайте пропозицію про доставку контейнерів з Китаю в Україну через нашу онлайн форму заявки. Порівняйте найбільш конкурентоспроможні тарифи, завантажте і відстежити відправлення з повною прозорістю.

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

  Необхідна документація для відправки контейнерів в Європу

  Компанія PVL Group бере на себе проходження всіх процедур та оформлення документів з експорту, пов’язаних з відправкою контейнера з Китаю в Україну. Для отримання додаткової інформації, не соромтеся звертатися до наших фахівців з експорту.

  Вибір Інкотермс, який ви збираєтеся використовувати при відправці товарів до Європи, є одним з найбільш важливих кроків. Детально з Інкотермс можна ознайомитися на окремій сторінці. Будь ласка, перейдіть за посиланням Правила Інкотермс.

  Переваги доставки цілого контейнера FCL з Китаю в Україну

  Імпорт із завантаженням контейнера не завжди варто так дорого, як можна подумати, а повне завантаження контейнера призводить до більш низьким витратам на транспортування в порівнянні з невеликими обсягами.

  1. FCL можна відстежувати безпосередньо в транспортній компанії.
  Ви можете відстежувати місце розташування і передбачувану дату прибуття вашого контейнера з Китаю на веб-сайтах перевізників.

  Щоб відстежити ваші товари, вам необхідно знати, яка судноплавна лінія перевозить ваш вантаж, а також номер контейнера, номер бронювання або номер документа (будь-який з них, як правило, досить хороший).

  2. Замовити перевезення цілого контейнера FCL означає, що ваш вантаж буде транспортуватися безпечніше.
  В угоді LCL (по збірним вантажу) вантажовідправник зобов’язаний доставити вантаж на склад експедитора для контейнеризації. Експедитор буде використовувати той же контейнер для упаковки більшої кількості вантажів від інших вантажовідправників для повного завантаження контейнера на складі. Ця дія також називається консолідацією вантажів.

  Ваш вантаж буде схильний до більш високому ризику пошкодження або втрати, так як він буде схильний до, коли перевізник об’єднає його з іншим вантажем в порту навантаження, і знову піддасться впливу в пункті призначення.

  Якщо ви вибираєте перевезення вантажу LCL, переконайтеся, що ваші товари підготовлені і упаковані правильно, щоб вони могли витримувати гострі або важкі предмети, а також хімічні пари або рідини.