Доставка збірних вантажів з Європи в Україну – це вигідне рішення доставки невеликої партії товарів. Збірні вантажі – це транспортування невеликої партії товару різних замовників в одному транспортному засобі. Вартість ділиться між усіма замовниками, в залежності від займаного місця вантажу.

Документація
Оформлення всього пакету документів, в т.ч. і вивізних (CMR, EX, T1, T2, T5, CARNET-TIR)
Досвід і репутація
Більше 10 років на ринку. Більш ніж 4 000 перевезень за останні 3 роки!
Консолидационные склады в Европе
Митне оформлення вантажів. Упаковка, складське маркування та обробка вантажів.

Ми гарантовано зможемо зробити Вам гідну пропозицію ціни доставки – для цього достатньо прямо зараз відправити запит по розрахунку ваших даних.

Коли вам прийде відповідь – Ви будете точно знати, з ким вигідно відправляти ваш вантаж.

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

    Європейські товари, які входять до складу збірних вантажів, відрізняються високою якістю, а також вартістю, і купуються невеликими партіями. Рідко хто може дозволити собі оплатити місце в цілому контейнері або автопоїзді.

    Доставка збірних вантажів з Європи – це можливість користуватися всіма перевагами стандартної перевезення при мінімумі витрат. Чи не доводиться платити за порожнє місце – оплачується тільки обсяг, вага відправленого товару. Міжнародні перевезення з країн Західної Європи обходяться значно дешевше поштових відправлень і швидше них при меншій вимогливості до якості упаковки. Своєчасна поставка малих партій товару – питання виживання в умовах ринку для невеликих підприємств.

    До доставці ми приймаємо збірні вантажі від 100 кг до 10 тонн. Для точного розрахунку вартості, строків доставки повідомте нашим менеджерам його тип, вагу, габарити, пункти відправки-призначення. Після чого вашій увазі буде надано комерційну пропозицію з точною вартістю і термінами виконання доставки.