Доставка збірних вантажів з Китаю (LCL)

При імпорті з Китаю в Україну ви можете вибрати FCL або збірні вантажі LCL, якщо ваш загальний обсяг вантажу не відповідає вимогам одного повного контейнера.

Звучить досить просто. Але за роки, накопичивши практичний досвід, ми чули багато сумних історій про те, як імпортери шоковані рахунком, який їм довелося сплатити в пункті призначення LCL. Так як існують збори в LCL, в більшості випадків вони перевищують передоплату.

Доставка збірних вантажів з Китаю
ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

  Визначення FCL / LCL

  FCL = повне завантаження контейнера
  LCL = менше, ніж завантаження контейнера, також як збірка або консолідація

  Це два загальних терміна доставки, які використовуються в міжнародній логістичної галузі для експорту та імпорту морських вантажних перевезень.

  LCL дозволяє імпортерам відвантажувати меншу кількість вантажу, якого недостатньо, щоб зробити FCL життєздатним варіантом. Це означає, що ваш вантаж об’єднується з іншими вантажами, що прямують в той же пункт призначення.

  На відміну від FCL, який зазвичай має фіксовану ставку за контейнер, плата за збірні вантажі LCL стягується на основі обсягу, встановленого в кубічних метрах. LCL shipping – це економічне рішення для невеликих перевезень, так як вам потрібно платити тільки за обсяг використовуваного простору. У той же час це майже завжди дешевше, ніж авіаперевезення.

  Коли справа доходить до FCL, зазвичай використовують 3 основних типи контейнерів. Більшість підприємств, що імпортують з Китаю, стурбовані тільки цими трьома стандартними розмірами, які складають більшу частину обсягу контейнерів, що відправляються по всьому світу.

  Вартість доставки збірних вантажів з Китаю в Україну
  У більшості випадків, використовуючи логістику LCL, вантажні агенти часто беруть в 2-3 рази більше за кубічний метр у порівнянні з логістикою FCL (завантаження повного контейнера).

  Іноді тариф з передоплатою є дешевшим, але є різні збори, які перераховані нижче тільки для довідки:

  Комісія PSC (Портова плата за обслуговування)
  Плата за SCA (Агент по оплаті послуг)
  D / O плата (доставка замовлення)
  THC плата (плата за обробку терміналу)
  Плата за TSF (плата за безпеку терміналу)
  IPF плата (збір за обробку імпорту)

  Вантажний агент повинен об’єднати кілька LCL в повний контейнер. Це має сенс. Робоче навантаження фактично вище при управлінні транспортуванням збірними вантажами LCL. У той час як вантажі FCL можуть бути вивантажені і доставлені безпосередньо до місця знаходження покупця, вантажі LCL повинні бути вивантажені в порту призначення.

  Ось чому ви повинні заплатити більше вартості доставки в пункті призначення 15 кубічних метрів LCL, ніж за повний 20-футовий контейнер.

  Переваги доставки збірних вантажів LCL

  Замість того, щоб імпортувати велику кількість товарів з Китаю, ви можете почати з невеликої партії, щоб дізнатися про нюанси, які неминуче виникнуть. Ваші знання про обмеження, податки, китайському суспільстві, фінансах і професійних ресурсах будуть перевірені.

  1. MOQ
  Вантаж з об’ємом менше одного кубічного метра (взятий за один кубічний метр) може бути відправлений морським шляхом.

  2. Зниження ризику
  Пробний замовлення з невеликою кількістю може дати вам можливість перевірити якість товарів з Китаю певного постачальника.

  3. Скоротити час доставки
  Збірні вантажі іноді прибувають раніше, ніж FCL, так як вам не потрібно чекати, поки ви наберете товари, щоб заповнити весь контейнер самостійно.

  4. Мінімальна управління запасами
  Якщо ви новачок в нішевий ринку або просто обмежені в засобах, вибір доставки LCL на перший погляд може знизити ваш фінансовий ризик і позбавити вас від великих проблем із запасами. Тому у вашій ланцюжку поставок менше вузьких місць, що дозволяє безперебійно працювати.

  Вартість товарно-матеріальних запасів визначається не тільки прямими витратами, пов’язаними зі зберіганням, управлінням та обслуговуванням товарів, але також альтернативними витратами, які виникають. Товари являють собою сховище вартості; Зв’язування ресурсів в продуктах або компонентах, які не використовуються або не продаються, негайно обмежує загальний грошовий потік компанії і може зменшити обсяг доступного ліквідного капіталу.

  Що вигідніше за ціною доставки вантажу з Китаю FCL і LCL?

  По-перше, ви повинні запитати у вашого постачальника ціну, засновану на заздалегідь визначеній кількості (що часто має місце при імпорті з Китаю). Проте, постачальник повинен як і раніше розраховувати, скільки одиниць продукту міститься в контейнері.

  Є також ситуації, коли вам потрібно купити більше, ніж 20-футовий контейнер. Контейнер 40 ‘в два з гаком рази довше 20’ один, але плата за перевезення 40 ‘контейнера менше в два рази, ніж одного 20 фунтового контейнера.

  Але якщо у вас невеликий вантаж, наприклад, обсяг при повному завантаженні контейнера,

  Якщо 1cbm ~ 8cbm, виберіть LCL.
  Якщо 8 ~ 15 куб. М, проведіть невелике дослідження, щоб дізнатися, яке рішення найбільш ефективно.
  Якщо більше 15 кубічних метрів, виберіть FCL без будь-яких коливань.
  Деякі моменти, які слід мати на увазі:

  1. Плануйте заздалегідь

  Якщо ви зацікавлені в консолідації замовлень, не забудьте скласти відповідний графік і виділіть достатньо часу для планування поставок відповідно до вимог консолідації. Іноді це допоможе добре заощадити.

  2. Використовуйте піддон

  Як правило, рекомендується упакувати товари на піддонах. Це допомагає із завантаженням і може уникнути проблем при транспортуванні.

  3. Розмір має значення

  При розгляді розміру вашої продукції ви також повинні пам’ятати, що розміри упаковки (і будь-якого подальшого упаковки, виконуваної від вашого імені) – це значення, які використовуються для розрахунку вартості, і в деяких випадках ця упаковка може становити в цілому 30% на кожне вимір.

  Якщо ваші продукти занадто делікатні або не можуть бути щільно упаковані і тому займають більше місця, очевидно, це вплине на вартість.

  Фахівці компанії PVL Group готові допомогти вам на всіх етапах організації доставки вантажу з Китаю будь-яким видом транспорту і в будь-яких обсягах від 50 кг. Зв’яжіться з нами, ми допоможемо правильно скласти маршрут, прорахуємо терміни, ціни, домовимося, доставимо вантаж в строк.