ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

  Вантажоперевезення обладнання та доставка товарів з США в Україну

  Співпрацювати з нами легко! Для того, щоб дізнатися ціну і деталі доставки товарів з США в Україну Вам потрібно просто відправити запит заповнивши форму розрахунку ціни або зв’язатися з нашими менеджерами (по телефону або через онлайн-чат). Ми оперативно розробимо оптимальний маршрут, підберемо відповідний транспорт, запропонуємо найвигіднішу вартість, узгодимо і здійснимо перевезення. Ви ж зможете розслабитися і просто спостерігати за процесом з боку!

  Доставка товарів з США в Україну іноді передбачає доставку комплектного, збірного і небезпечного вантажу, доставка негабаритного, великогабаритного та великовагового вантажу з США – для досвідчених і кваліфікованих фахівців компанії «PVL Group» це не проблема. Ми з радістю допоможемо вирішити завдання Вашого бізнес-процесу з найменшими тимчасовими і вартісними витратами. З видами транспорту, яким ми здійснюємо доставку товарів в Україну, ви можете ознайомитися на сторінці Послуги.

  Види вантажів, які перевозяться
  Запачастини для транспорту, електротехнічні товари Меблі та фурнітура
  Устаткування та комплектуючі, сантехніка Фармацевтичні аксессуари, устаткування
  Електроніка та гаджети Косметика та парфюмерія
  Спортивні товари Одяг, тканини, взуття
  Вартість доставки з США

  Ціна перевезення з США залежить від виду вантажу та його характеристик, від кінцевих термінів і способу доставки (по морю, повітрю, суші або все разом), від пори року і маршруту слідування, від кількості кодів ТН ЗЕД та багатьох інших параметрів. Не знаючи цих основних факторів, не можна відразу назвати вартість вантажоперевезення з США.