ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

  Доставка грузов из Голландии (Нидерланды)Нідерланди – один зі світових економічних лідерів, тому багато компаній прагнуть налагодити ділові відносини з партнерами з цієї країни. Отже, своєчасна міжнародна доставка вантажів з Нідерландів має стратегічне значення. Компанія «PVL-Group» має величезний досвід вантажоперевезень з Нідерландів і надає повний комплекс супроводжуючих послуг, що дозволяють вирішити всі завдання, що виникають в процесі транспортування.

  Довіряючи нам, ви істотно економите час і гроші.

  Автоперевезення з Голландії: універсальний спосіб доставки

  Тільки задіявши автотранспорт, можна забезпечити доставку «від дверей до дверей», адже автомобільні дороги ведуть навіть в ті місця куди не приземлиться літак. Крім того, даний вид транспорту адаптований під перевезення контейнерів, що дозволяє забезпечити доставку вантажу практично будь-якої ваги і габаритів.
  Залежно від особливостей товарів, для здійснення автомобільних вантажоперевезень з Нідерландів нами підбирається транспорт оптимальної вантажопідйомності. Всі вантажні автомобілі відповідають міжнародним і національним нормативним стандартам і вимогам у сфері безпеки та екологічності.
  Вибір оптимального маршруту, по якому здійснюється автомобільне перевезення з Нідерландів – запорука високої рентабельності доставки.

  Час економити на збірних вантажах з Нідерландів!

  Автоперевозки из Нидерландов - доставка грузов из Голландии
  Вам не доведеться довго чекати доставки невеликої партії товарів – ми об’єднаємо власність кількох вантажовідправників в обумовленому пункті і сформуємо збірний вантаж. Його доставка в зазначений пункт буде здійснена по найбільш зручному маршруту з використанням відповідних видів транспорту. Ви завжди зможете відстежити місце знаходження вашого вантажу, що позбавить вас від будь-яких турбот.

  Автомобильные перевозки из Голландии: нам с вами по пути!

  Если есть необходимость свести к минимуму затраты на транспортировку, автомобильные перевозки из Голландии – оптимальный вариант. Для сокращения временных затрат мы подберем наиболее удобный и эффективный маршрут. Исходя из габаритов и заданной тоннажности груза, для его перевозки могут быть предоставлены автовозы, автоцистерны, рефрижераторы, бортовые или тентованные грузовые авто. Специалисты «PVL Group» оформят страховку груза, товаросопроводительную и таможенную документацию.

  Доставка збірних вантажів з Голандії

  Якщо у вас виникла потреба у відправці малої партії товарів, наприклад – зразків продукції, організовувати замовлення окремого транспортного засобу для її доставки немає необхідності. Формування збірних вантажів дозволяє оптимізувати витрати часу і грошей за рахунок об’єднання партій товарів, що належать різним вантажовідправникам. Компанія «PVL Group» здійснює доставку збірних вантажів з Голландії за принципом «від дверей до дверей».
  Незалежно від пункту призначення і розміру вантажу, з компанією «PVL-Group» перевезення здійснюються оперативно і надійно. Оптимальна вартість – наше додаткова перевага.
  Міжнародна доставка вантажів з «PVL-Group» – оперативно і економічно!

  Компанія «PVL-Group» займається доставкою вантажів з митної очищенням на нашу компанію за пільговими тарифами. Ціна за 1 м3 близько 500 $, а якщо вантаж об’ємний, то розраховуємо вартість згідно пакінг листа і інвойсу.

  Ми маємо досвід роботи з доставки та митного очищення (розмитнення) наступних видів товарів:

  • ігрове обладнання
  • кавове устаткування
  • деревообробне обладнання
  • холодильне обладнання
  • обладнання для басейнів
  • котельне обладнання
  • генератори і компресори
  • трансформатори і електроніка
  • системи кондиціонування
  • запчастини
  • одяг і взуття
  • парфумерія і косметика
  • спортивне харчування
  • будівельні матеріали: паркет, лак, штукатурка, клей, герметик, фітінг, труби, інструменти,
  • фарби та інше
  • побутова хімія
  • машинні масла

  Якщо в цьому списку немає Вашого товару, нічого страшного, звертайтеся до нас із запитом і ми зробимо індивідуально для Вас розрахунок, в найкоротші терміни повідомимо Вам вартість доставки і митного очищення (розмитнення) з цікавого запитом.
  PVL-group несе 100% фінансову відповідальність за вантаж і не приймає передоплати за транспортування. Всі розрахунки проводяться при отриманні вантажу.