Якщо ви не забрали свою покупку відразу або замовили її для доставки на будинок, трейдер повинен доставити її вам протягом 30 днів – якщо ви не домовилися про інший час доставки.

Ціна доставки

Ви завжди повинні бути чітко поінформовані про загальну вартість покупки, включаючи доставку та інші пов’язані з цим витрати.

Трейдер може стягувати з вас іншу ціну за доставку товарів до іншої країни ЄС. Це може бути виправдано, так як поштові витрати не однакові у всіх країнах ЄС. Перш ніж купити товар, трейдер повинен повідомити вам, які варіанти доставки через кордон вам доступні і скільки вони коштують.

Ви повинні дати своє явне згоду на будь-які додаткові витрати, наприклад, якщо трейдер бажає запропонувати вам експрес-доставку або упаковку подарунка. Використання попередньо зазначеного прапорця на веб-сайті трейдера не означає такої згоди, і ви будете мати право на відшкодування будь-якого платежу, який був отриманий таким чином.

Пошкоджені товари з Європи

Трейдер несе відповідальність за будь-які збитки, завдані вашим товарам з моменту відправки до отримання вами.

Тому, якщо ви отримаєте щось, що ви замовили, виявите, що ваш товар несправний або не працює належним чином, ви маєте право попросити його відремонтувати, замінити або, якщо це неможливо, ви можете попросити зниження ціни або повернення.

Пам’ятайте, що у вас завжди є 2-річна мінімальна гарантія на безоплатній основі, незалежно від того, купили ви свій товар в реальному магазині або в іншому місці, наприклад, онлайн, по каталогу або по телефону.

Відсутня доставка

Якщо ви не отримали свій товар протягом 30 днів або протягом обумовленого часу, ви повинні нагадати трейдеру, що йому надається додаткова розумний термін доставки. Наприклад, якщо трейдер повідомив вам, що ваша доставка затримується на тиждень через проблеми з його постачальниками, вам слід розглянути можливість надання йому цієї додаткової тижні.

Якщо трейдер як і раніше не виконує поставку протягом продовженого терміну, ви маєте право розірвати свій контракт і отримати відшкодування якомога швидше. Вам не потрібно давати трейдеру додатковий час, якщо він відмовляється від доставки або коли необхідний узгоджений термін доставки, наприклад, якщо вам потрібні товари для певної події, наприклад, плаття для весілля, і ви повідомили трейдер про це заздалегідь.

Вартість доставки посилки з Європи

Компанії в ЄС, що доставляють посилки через кордон, повинні щорічно подавати свій публічний прайс-лист для публікації. Ви можете використовувати цей інструмент для перевірки служб доставки посилок, які ви можете використовувати при відправці посилки в межах ЄС. Інструмент призначений тільки для листів і посилок вагою не менше 500 г і не більше 5 кг. Оскільки компанія PVL Group працює з вантажами від 50 кг, ви можете уточнити вартість доставки зв’язавшись з нами за телефонами, представленим на сайті або заповнивши форму онлайн калькулятора.

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО