Доставимо вантаж з Китаю: морем, авіа, залізницею

Вантаж (або вантажі) – це товари або продукти, що перевозяться, як правило, для комерційної вигоди, морським або повітряним транспортом, хоча в даний час цей термін поширюється і на інтермодальні поїзда, фургони або вантажівки.

shutterstock_64576030-min.png

Вибір того чи іншого типу вантажоперевезень (морським, повітряним та залізничним транспортом) залежить від того, який спосіб є найбільш економічним. Ось основні правила, які застосовуються не тільки до доставки вантажу з Китаю в Україну але й до всієї міжнародної логістичної галузі.

Розрахувати вартість доставки вантажу з Китаю можна, заповнивши наш онлайн калькулятор:

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

  Доставка вантажу з Китаю морем

  В даний час обсяг морських вантажоперевезень становить 80% від загального обсягу міжнародних перевезень, контейнерні перевезення використовуються в більшості ланцюжків доставок на далекі відстані.

  Причиною такого широкого застосування морського транспорту є те, що він має такі очевидні переваги в порівнянні з іншими міжнародними видами перевезення вантажів:

  1. Пропускна здатність.
  Морські перевезення не схожі на поїзди, автомобілі, які обмежені рейками і дорогами, у них є великий природний водний шлях для перевезення вантажів, який робить його пропускну здатність дуже масштабною.

  2. Велика вантажопідйомність.
  Пропускна здатність судів набагато вище, ніж у залізничного транспорту і автомобілів. Наприклад, 10-тисячне судно, як правило, еквівалентно вантажопідйомності від 250 до 300 вагонів.

  Автомобілі, як правило, перевозяться на спеціалізованих судах з роликами.
  Подрібнений сипучий вантаж зазвичай являє собою матеріал, покладений на піддони і піднімається в трюм судна, вивантаження якого, здійснюється за допомогою кранів на причалі або на борту самого судна.
  Сипучі вантажі зазвичай визначаються як товари, які не перебувають ні на піддонах, ні в контейнерах. Вони не обробляються як окремі частини, як важкі і проектні вантажі. Глинозем, зерно, гіпс, колоди, тріска і т. Д. Є навалювальними вантажами.
  Контейнери є найбільшою і найбільш швидко зростаючої категорією вантажів в більшості портів світу.

  Контейнерні товари включають в себе все, починаючи від автозапчастин, обладнання і виробничих компонентів до взуття та іграшок, замороженого м’яса та морепродуктів.

  3. Низька вартість доставки вантажу з Китаю.
  Відповідно до економією на масштабі, оскільки при великих обсягах, більших відстанях частка транспортних витрат на одиницю є дуже низькою, загальна ставка фрахту відносно низька.

  Хоча морський транспорт має переваги, але є і деякі недоліки. Наприклад, морські перевезення затримуються через кліматичні і природні умови, дата відвантаження не так точна, як відправка поїзда, і є більш ризикованою. Крім того, швидкість морського транспорту не така висока, як у вантажівок або поїздів.

  Авіа доставка з Китаю в Україну

  Авіа перевезення, популярний вид вантажоперевезень, відомий як повітряний вантаж, являє собою сучасний вид транспорту, в порівнянні з морським транспортом, залізничним транспортом, він має переваги швидкого транспорту, якісного і не обмеженого наземними умовами. Звичайно, це коштує дорожче.

  Це найбільш підходящий спосіб доставки терміново необхідних поставок свіжих товарів, точних інструментів, цінних товарів і т. д.

  Майже у всіх сферах бізнесу час – це гроші. Висока вартість авіа доставки обумовлена ​​збільшенням швидкості. Хоча на сьогоднішній день, у міру розвитку технологій, постійно прискорюються і морські перевезення. Це відбувається завдяки поліпшеним судам, швидшим ресурсів управління і більш точної зв’язку.

  Якщо ви зацікавлені в авіаперевезеннях з Китаю, ви можете знайти більше інформації в розділі послуг – Авіаперевезення.

  Залізничні вантажоперевезення з Китаю

  Потяги здатні перевозити велику кількість контейнерів, які прибувають з морських портів. Потяги також використовуються для перевезення стали, дерева і вугілля.

  Вони використовуються, тому, що вони можуть перевозити велику кількість вантажів і, як правило, мають прямий маршрут до місця призначення. При правильних схемах вантажоперевезень перевезення вантажів залізницею є більш економічною і енергоефективної, ніж автомобільним транспортом, особливо під час перевезення навалом або на великі відстані.

  Якщо говорити про залізничні перевезення з Китаю в Європу, це заощадить близько 70%, ніж у повітрі, а час транзиту скоротиться на 50%, ніж по морю.

  Залізничний транспорт має багато переваг, як правило, на нього не впливають кліматичні умови, тому він може забезпечити щорічну нормальну перевезення, велике завантаження, швидку швидкість, високу безперервність і менший ризик під час транспортування.

  Основним недоліком залізничних вантажоперевезень є відсутність гнучкості. З цієї причини залізничний транспорт втратив більшу частину логістичного бізнесу в порівнянні з автомобільним транспортом.

  Коли у вас є вантаж з Китаю в Україну, в першу чергу необхідно визначити його типи і знайти найбільш підходящий спосіб доставки. Компанія PVL Group працює з вантажами, вагою від 50 кг.