Авіадоставка вантажів з Китаю в Україну - це безпечний і ефективний спосіб доставки

Авіа перевезення вантажів завжди мають більшу ціну в порівнянні з іншими видами транспортування, оскільки мають жорсткі швидкі терміни поставки.
Компанія PVL Group надає весь комплекс послуг, пов’язаних з авіа доставкою з Китаю, ми хочемо бути вашим єдиним джерелом рішень вашого ланцюжка поставок. Ми робимо це, працюючи практично у всіх аспектах управління логістикою.

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ БЕЗКОШТОВНО

  Переваги авіадоставки з Китаю
  Переваги авіаперевезень

  Основні переваги перевезення вантажів по повітрю – швидкість. Загалом, транзитний час з Китаю не перевищує 10 робочих днів. У більшості випадків термін доставки складає 3 ~ 5. Це значне скорочення термінів доставки в порівнянні з морськими перевезеннями. В даний час швидкий час доставки може надати величезний вплив на бізнес-нішу.

  Зверніть увагу, що термін “авіаперевезення” – це доставка тільки в аеропорт. Ви або вантажний агент повинні здійснювати митне оформлення та внутрішнє перевезення до вашого складу, в той час як кур’єрські служби, такі як DHL / FedEx / UPS / TNT, можуть бути єдиними постачальниками доставки. Компанія PVL Group пропонує більш розширений список послуг, ми здійснюємо не тільки доставку в аеропорт, а й надаємо послуги митного оформлення вантажів “під ключ”.

  Авіаперевезення = аеропорт-аеропорт
  Авіа кур’єр = від дверей до дверей

  Типи повітряних вантажів

  За властивостями вантажів їх можна розділити на:

  • Збірні вантажі
  • Спеціальні вантажі
  Збірні вантажі

  Такі, як електроніка, ювелірні вироби, фармацевтика, наручний годинник мають високу цінність. На частку електронної промисловості припадає близько 40% вартості всієї міжнародної індустрії вантажних авіаперевезень.

  Їх потрібно перевозити в дуже хорошому стані. Авіаперевезення коштують дорожче, ніж морські перевезення, але нічого не значать порівняно з вартістю товару.

  Спеціальні вантажі

  Включаючи живих тварин, товари, які небезпечні або потребують контролю температури. Наприклад, деякі хімічні речовини являють собою небезпечні вантажі, а також морепродукти, які вимагають охолодження і заморожування під час всього ланцюжка холодного транспорту.

  Швидкопсувні або небезпечні вантажі регулюються іншими правилами в порівнянні зі звичайними вантажами. Вони повинні проходити різні перевірки і відповідати численним вимогам, і не кожна авіакомпанія може прийняти ці пункти.

  Обов’язково докладно проконсультуйтеся про спеціальні товари, які ви хочете відправити. Відсутність будь-яких деталей може призвести до штрафів / додатковим зборів і відмови в доставці.

  Велика частина спеціального вантажу може бути класифікована як генеральна після перевірки владою. І повинен бути звіт – Звіт про ідентифікацію та класифікації повітряних перевезень вантажів, представлений перевізнику перед вантаженням.

  2.1 Порошок
  2.2 Хімічні вантажі
  2.3 З маслом або рідиною
  2.4 з акумулятором
  2.5 з магнітом (необхідно перевірити магніт)
  2.5.1 Аудіо аксесуари та обладнання
  2.5.2 з двигуном всередині

  Інші обмеження будуть застосовуватися відповідно до національних законів і правил конкретних авіакомпаній.

  Зверніть увагу, що більшість авіакомпаній кажуть «НІ» наступним найменуванням або описами товару: іграшки з іонним, самокат, блок живлення, блок живлення, подушка безпеки, електричний щит, електронна дошка.

  Топ 10 міжнародних аеропортів Китаю

  У міжнародному авіа транспорті є стандартне скорочена назва кожного аеропорту, створеного IATA. Скорочена назва аеропорту складається з трьох великих літер, які легко розпізнати.

  ПЕК – міжнародний аеропорт Пекін Столичний
  HKG – міжнародний аеропорт Гонконгу
  CAN – міжнародний аеропорт Гуанчжоу Байюнь (CA / QR / TK / EY / MS / NH на Близький Схід і в Африку)
  PVG – міжнародний аеропорт Шанхай Пудун
  SHA – Міжнародний аеропорт Шанхай Хунцяо
  CTU – Міжнародний аеропорт Ченду Шуанлю
  SZX – міжнародний аеропорт Шеньчжень Баоань (CA / HU / CZ / MU в Європу і Північну Америку)
  KMG – Міжнародний аеропорт Куньмін Чанша
  XIY – Міжнародний аеропорт Сіань Сяньян
  HGH – міжнародний аеропорт Ханчжоу Сяошань